Sales Specialist
Dineout Poland
Warszawa, Polska, mazowieckie, PL
4 d. temu
source : StartupJobs

Sales Representative

Miejsce pracy : Warszawa / woj. mazowieckie

Obowiązki :

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów oraz utrzymanie relacji biznesowych z dotychczasowymi Klientami,
  • Realizacja comiesięcznych planów sprzedażowych,
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy Dineout Poland
  • Samodzielne oraz kreatywne organizowanie własnej pracy.
  • Wymagania :

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, prowadzeniu prezentacji i negocjacji handlowych
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Wysoka kultura osobista, uczciwość i zdyscyplinowanie
  • Nastawienie na osiągnięcie sukcesu i zorientowanie na cele
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy i planowania
  • Doświadczenie w sprzedaży w branży FMCG / HoReCa mile widziane.

    Oferujemy :

  • pakiet szkoleń wewnętrznych
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od poziomu realizacji zadań
  • możliwość pracy i rozwoju zawodowego w nowoczesnej , szybko rozwijającej się firmie
  • elastyczny grafik
  • zespół, który chętnie dzieli się swoją wiedzą i pomoże Ci zdobywać pierwsze doświadczenia w zakresie sprzedaży
  • Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych