Asystentka Zarządu - Radom
Miasto Słońca
Radom, Mazowieckie
1 d. temu
source : Lento.pl

Firma działająca m.in. w branży Odnawialnych Źródeł Energii, poszukuje Asystentki Zarządu. Do zadań wybranej osoby będzie należało : -

organizacja pracy biura, współpraca z kontrahentami, urzędami - research - wyszukiwanie i weryfikowanie informacji związanych z działalnością firmy, zarządu -

opracowywanie prezentacji Powerpoint, raportów, analiz, dokumentów - wsparcie zarządu w rekrutacjach i pozyskiwaniu nowych osób do zespołu, Kogo szukamy : Poszukujemy osoby o szerokich horyzontach i doświadczeniu.

Mile widziane osoba, która brała udział w Startupie lub prowadziła własną działalność. Osobowości CAN DO - da się zrobić! Wymagamy biegłego j.

angielskiego. Mile widziane osoby, które studiowały / mieszkały za granicą. Dodatkowe języki będą wielkim plusem Doceniamy osoby angażujące się w działalność społeczną.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku