Pracownik magazynu - solidna podstawa i wysoka premia - Ozorków
FACHPRACA
Ozorków, Poland
2 d. temu

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów z branży przemysłowej poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku pracownik magazynu.

Oczekujemy od Ciebie :

uprawnień na wózki widłowe z UDT oraz gotowości do pracy w systemie zmianowym.

Twoimi głównymi zadaniami będą :

załadunek i rozładunek towaru oraz rozmieszczanie materału na magazynie.

Przygotowaliśmy dla Ciebie :

umowę o pracę od pierwszego dnia wraz z solidnym wynagrodzeniem zasadniczym i wysoką premią miesięczną oraz roczną . Oferujemy też dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej .

Pracujemy od poniedziałku do piatku w systemie dwuzmianowym , ale dla chętnych są możliwe dodatkowo płatne nadgodziny . Nie musisz martwić sie dojazdem -

zapewniamy bezpłatny transport z centrum Łodzi, Zgierza, Ozorkowa, Pabianic, Poddębic i Konstantynowa Łódzkiego. Z nami zdobędziesz doświadczenie , a po okresie próbnym możesz zostać zatrudniony bezpośrednio u naszego Klienta .

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku