Release Manager
Bank Pekao
Warszawa
6 d. temu

Ta praca jest dla Ciebie jeśli :

  • Posiadasz doświadczenie zawodowe z szeroko rozumianego zakresu technologii informacyjnych.
  • Znasz podstawowe pojęcia z zakresu procesów produkcji oprogramowania.
  • Cechuje Cię skrupulatność, metodyczność działania i porządek.
  • Umiesz działać dynamicznie i samodzielnie, według przyjętych zasad.
  • Umiesz myśleć analitycznie i wyciągać praktyczne wnioski z pozyskanej wiedzy.
  • Jesteś osobą kontaktową, umiejącą efektywnie pracować w zespole.
  • Jesteś osobą gotową do nauki nowych rzeczy.
  • Lubisz realizować zadania a nie "być w pracy".
  • Wiesz, co to jest Jira oraz Confluence.
  • Mile widziana znajomość metodyki ITIL (v3 lub v4).
  • Mile widziana praktyczna znajomość procesów zarządzania zmianą oraz zarządzania wydaniami i wdrożeniami.
  • Mile widziana praktyczna znajomość narzędzi wykorzystywanych w procesie produkcji oprogramowania oraz procesie zarządzania wydaniami i wdrożeniami.
  • Oferujemy Ci :

  • Pełną wyzwań pracę w organizacji finansowej będącej liderem bankowości w Polsce.
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach.
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy.
  • Pracę z ekspertami pasjonatami w swojej dziedzinie.
  • System szkoleń i programów rozwojowych.
  • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych.
  • W naszym zespole będziesz odpowiadać za :

  • Realizację zadań związanych z procesami zarządzania wydaniami i wdrożeniami (Release Management) oraz zarządzania zmianą (Change Management).
  • Wsparcie kierowników projektów, właścicieli produktów oraz kierowników zespołów developerskich w procesach planowania zmian.
  • Efektywną komunikację o planowanych i wdrożonych zmianach.
  • Udział w procesach zarządzania awariami (Major Incident Management) i problemami (Problem Management).
  • Sporządzanie i aktualizację dokumentacji.
  • Poszukiwanie i wdrażanie usprawnień w zakresie realizowanych zadań i procesów.
  • Zgłoś tę pracę