Sprzedawca
"STANBUD" Sp. z o. o.
Gdańsk, pomorskie
3 d. temu

Warunki pracy i płacy

Miejsce pracy : Zobacz na mapie Czerwony Dwór 17A, 80-376 Gdańsk, powiat : m. Gdańsk, woj : pomorskie Zobacz na mapie Zakres obowiązków : Obsługa klientów w sklepie spożywczym.

Rodzaj umowy : Umowa o pracę na czas określony Praca tymczasowa oferowana przez agencję : NIE Wymiar etatu : 1 Zmianowość : jedna zmiana Liczba godzin pracy w tygodniu : 40 Liczba godzin pracy w miesiącu : 160 Data rozpoczęcia : 06.

03.2020 Wynagrodzenie brutto : 3 300 - 3 500 PLN Praca na dwie zmiany, od poniedziałku do piątku w godzinach : 8-22, (wg grafiku).

Możliwość podjęcia zatrudnienia także na 1 / 2 etatu. System wynagradzania : Czasowy ze stawką miesięczną Zawód : sprzedawca w branży spożywczej Typ propozycji : Zapewnienie wyżywienia : NIE Zapewnienie zakwaterowania : NIE Zatrudnienie od zaraz : TAK Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski : NIE Wymagania Wymagania konieczne Wykształcenie :

 • średnie zawodowe
 • Znajomość języków : Zawód : Staż pracy w zawodzie : Umiejętności i uprawnienia : Staż pracy ogółem : Inne wymagania : Pozostałe wymagania Wykształcenie : Znajomość języków : Zawód : Staż pracy w zawodzie : Umiejętności i uprawnienia : Staż pracy ogółem :

  Inne wymagania :

 • dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole, doświadczenie z obsługą kasy fiskalnej. Praca na dwie zmiany, od poniedziałku do piątku w godzinach : 8-22, (wg grafiku).
 • Możliwość podjęcia zatrudnienia także na 1 / 2 etatu.

  Dane pracodawcy Pracodawca : "STANBUD" Sp. z o. o. Krótki

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku