Technolog Produkcji
Apator SA
Apator Telemetria
4 d. temu

Zadania

Spółka Apator Telemetria Sp z o.o. poszukuje kandydatów

na stanowisko : Technolog Produkcji

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy m.in. :

  • Zapewnienie prawidłowego wdrożenia technologii dla nowych wyrobów
  • Nadzór nad wprowadzanymi zmianami technologicznymi
  • Prowadzenie projektów związanych z usprawnieniami procesów produkcyjnych
  • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z procesem technologicznym
  • Tworzenie i analiza dokumentacji procesu produkcji
  • Wspieranie zespołu produkcji w celu terminowej realizacji zleceń, zgodnie ze standardami jakościowymi oraz założonymi wskaźnikami KPI
  • Udział w tworzeniu strategii produkcyjnej firmy
  • Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w branży nowoczesnych technologii
  • Rozwój zawodowy, szkolenia
  • Dodatkowe benefity (dofinansowanie do kart sportowych Benefitsystems, prywatnej opieki medycznej LUXMED)
  • Atrakcyjne ubezpieczenie grupowe
  • Komfortowe warunki pracy, w nowoczesnym budynku Słupski Inkubator Technologiczny, duży bezpłatny parking
  • Miła atmosfera pracy w ambitnym zespole
  • Imprezy integracyjne
  • Wymagania

  • 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Kierunkowe wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki : elektronika lub pokrewne)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności Excela
  • Umiejętność w zakresie budowania dobrych relacji z ludźmi
  • Sumienność, dokładność, dyspozycyjność
  • Pozytywne nastawienie do ludzi i pracy
  • Zgłoś tę pracę