Poszukujemy osób do prostego montażu RTVAGD
PHH Personaldienstleistung GmbH
Warsaw, PL
6 d. temu
source : Europa.jobs

PHH Personaldienstleistung GmbH, z Hamburga to firma z 20 letnim doświadczeniem na rynku pracy w Niemczech wywodząca się z Hansestadt Hamburg.

 • W związku z naszą działalnością w poszukujemy kandydatów do pracy przy składaniu sprzętu RTV AGD w północnej Bawarii niedaleko Wurzburga z znajomością języka niemieckiego na poziomie od A2Opis stanowiska : - prosty montaż elementów RTV AGD zgodnie z instrukcją głównie montaż gotowych elementów z sobą - komisjonowanie produktów RTV AGD- sortowanie, pakowanie, kontrola wizualna sprzętu, - w razie potrzeby raportowanie usterek i uszkodzeń Wymagania : - Sprawność fizyczna- Niezawodność i pracy zespołowej- Znajomość języka niemieckiego - ze względy na obsługę systemu pracy w języku niemieckim Oferujemy : - Umowę o pracę na warunkach niemieckich- Praca długoterminowa z możliwością przejścia na czas nieokreślony- Wynagrodzenie 12,00 Euro € brutto / godzinę ;
 • plus dodatki- Możliwość nadgodzin ( dodatek za pracę w nadgodzinach + 25 %)- Wsparcie koordynatora na miejscu- Obuwie ochronne, kamizelka ochronna, rękawice i maski nasi pracownicy otrzymują na miejscuProsimy o zaznaczanie klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustaw z dnia 29.

  08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)"Informujemy że wraz z procesem rekrutacji będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami / kandydatkami.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku