Inżynier - Konstruktor
Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Lotnictwa
Warszawa, mazowieckie
‎7 godz. temu
source : FACHPRACA

Engineering Design Center to wspólne przedsięwzięcie General Electric i Instytutu Lotnictwa. Jako największe centrum inżynieryjno-projektowe w Europie dostarczamy nowoczesne rozwiązania dla współczesnego przemysłu.

Łączymy potencjał technologiczny naszej organizacji z najnowszymi technikami cyfrowymi. Aktualnie poszukujemy kandydatów na poniższe stanowisko Inżyniera Konstruktora

Opis stanowiska :

Odpowiedzialność na tym stanowisku wiąże się ze wsparciem produkcji, eksploatacji, przeprojektowywaniu i optymalizacją kosztową komponentów sekcji zimnej, ciepłej oraz elementów nośnych korpusu silnika LM6000.

Pozycja ta daje możliwości rozwoju wiedzy technicznej o różnych modułach silnika LM6000 takich jak : sprężarka niskiego i wysokiego ciśnienia, turbiny, elementów nośnych korpusu silnika.

Zadania i odpowiedzialność :

Odpowiedzialnością inżyniera na tym stanowisku jest wsparcie zespołu swoją wiedzą i umiejętnościami w ramach przypisanych projektów z zakresu wsparcia produkcji, eksploatacji lub zmian konstrukcyjnych.

Inżynier na tej pozycji będzie pracować ze zdefiniowanymi warunkami brzegowymi i kryteriami, przeprowadzając wielokryteriowe analizy wytrzymałościowe (używając MES i innych dedykowanych narzędzi), rekomendując rozwiązania i raportując wyniki w odniesieniu do projektów o umiarkowanej złożoności, a także przygotowywał krótko terminowe plany w odpowiedzi na potrzeby biznesowe.

  • Analizowanie zgłoszonych niezgodności w procesie produkcji, przygotowywanie uzasadnień i rekomendacji w oparciu o dokumentację techniczną i analityczną
  • Wsparcie techniczno-analityczne zapytań klientów dotyczących serwisowalności i naprawialności komponentów
  • Wykonywanie analiz MES, analiz funkcjonalności, analiz łańcuchów wymiarowych i innych na potrzeby przypisanych zadań, w oparciu o zasady inżynierskie i w zgodzie z biznesowymi standardami, praktykami i procedurami
  • Komunikacja postępów prac nad przypisanymi zadaniami i projektami.
  • Uczestnictwo w przeglądach roboczych, technicznych i statusowych jako prezenter i uczestnik
  • Zapoznawanie się z istniejącą bazą dokumentacji technicznej dotyczącej przypisanych komponentów
  • Dokumentacja wyników analiz, uzasadnień i innych etapów prac w systemie DRB, zgodnie z obowiązującymi procedurami i praktykami
  • Konsultowanie prowadzonych prac z ekspertami technicznymi, seniorami i pryncypałami w danych dziedzinach
  • Planowanie zadań w skali krótkoterminowej, realizowanie tych planów w odniesieniu do potrzeb biznesowych i projektowych
  • Wymagane kwalifikacje :

  • Magister / Inżynier z obszaru inżynierii i / lub doświadczenie z zakresu napędów lotniczych
  • Płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. poziom B2)
  • Pożądana charakterystyka :

  • Przynajmniej podstawowe umiejętności z zakresu metody elementów skończonych
  • Znajomość programów inżynierskich : Ansys Mechanical, Hypermesh, NX
  • Znajomość zagadnień niskocyklowej / wysokocyklowej wytrzymałości zmęczeniowej
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Techniczne uzdolnienia, w szczególności w pracy z narzędziami i systemami inżynierskimi
  • Motywacja do pracy oraz chęć rozwoju i poszerzania kompetencji
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dobra organizacja pracy
  • Rzetelności, terminowości i dokładności
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Otwartości do pracy w międzynarodowym środowisku
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Dobrej zdolności komunikacji werbalnej oraz pisemnej
  • Oferujemy :

  • Możliwość pracy w trybie hybrydowym
  • Pakiet opieki medycznej
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do karty sportowej
  • Dofinansowanie do wakacji
  • Dofinansowanie wyjazdów zorganizowanych dla dzieci
  • Dofinansowanie do wypoczynku w ośrodku wypoczynkowym
  • Dodatkowe świadczenia pieniężne z okazji świąt
  • Preferencyjne pożyczki mieszkaniowo-remontowe
  • Możliwość bezpłatnego ładowania samochodów elektrycznych
  • Dofinansowanie III filaru emerytalnego
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Dofinansowanie do zakupu okularów
  • Atrakcyjny program poleceń pracowników
  • Spotkania integracyjne
  • Premie motywacyjne
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (6 : 00-10 : 00)
  • Rowerownia - zadaszone miejsce na rowery, suszarnie, prysznice, przebieralnie oraz miejsce do serwisowania rowerów
  • Na podstawie art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych ( RODO ) informujemy :

    Administratorami danych osobowych są General Electric Company Polska Sp. z o. o. ( GECP ) and Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Lotnictwa ( Łukasiewicz-ILOT ), oba z siedzibą w Warszawie (02-256) przy Al.

    Krakowskiej 110 / 114 ( Administratorzy lub EDC ).

    Twoje dane osobowe zawarte w naszym formularzu aplikacyjnym przetwarzane są przez EDC na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a), b) i c) RODO w zw.

    z art. 22 (1) Kodeksu Pracy. Ich podanie jest obowiązkowe i konieczne abyś mógł uczestniczyć w tej rekrutacji. Ich niepodanie wyklucza możliwość Twojego udziału w rekrutacji.

    Jeśli chcesz, możesz do formularza aplikacyjnego dołączyć swoje CV zawierające dodatkowe informacje na Twój temat. Będzie to oznaczać, że udzieliłeś EDC dobrowolnej zgody* jako podstawy do przetwarzanie zawartych w nim danych.

    Podanie ich jest dobrowolne a ich niepodanie nie ma wpływu na Twój udział w rekrutacji.

    Wszystkie Twoje dane przetwarzamy wyłącznie na potrzeby tej rekrutacji przez okres do 7 miesięcy od złożenia aplikacji.

    Przysługuje Ci prawo do żądania od Administratorów dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do sprzeciwu wobec ich przetwarzania i do przenoszenia danych.

    Masz również prawo do wniesienia skargi do Prezesa UODO.

    W celu wykonania w / w praw skontaktuj się z Administratorami.

    Administratorzy nie dokonują profilowania ani zautomatyzowanego podejmowania decyzji na podstawie Twoich danych osobowych.

    Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych Łukasiewicz-ILOT : iod ilot.lukasiewicz.gov.pl