Senior Quality Engineer
Antal Sp. z o.o.
Mielec, Polska
4 d. temu

Dla naszego klienta, działającego w branży automotive, poszukujemy osoby na stanowisko :

Wymagania :

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • biegła znajomość angielskiego oraz niemieckiego,
  • minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku związanym z obszarem jakości (najlepiej w branży automotive),
  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych (komunikatywność, umiejętność pracy w grupie, elastyczność),
  • dyspozycyjność (częste wyjazdy służbowe),
  • doświadczenie w zakresie wymiarowania oraz geometrii rysunkowej
  • Mile widziane :

  • znajomość metod rozwiązywania problemów,
  • znajomość standardów IATF 16949 : 2016, VDA oraz Specyficznych Wymagań Klientów (CSR),
  • znajomość wymogów PPAP,
  • doświadczenie z zakresu APQP,
  • znajomość języka francuskiego.
  • Obowiązki :

  • reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami w obszarze jakości wyrobów w fazie uruchomienia produkcji,
  • kompletowanie dokumentacji jakościowej wyrobów w ramach projektu na potrzeby firmy,
  • ocena tolerancji wykonawczych i systemu bazowania wyrobów,
  • ustalanie z klientem i kontrola nad charakterystykami krytycznymi oraz specjalistycznymi,
  • przeprowadzanie oraz kontrolowanie FMEA Procesu działając w projektach z interdyscyplinarnymi zespołami,
  • przygotowanie i nadzorowanie Control Planów,
  • planowanie koncepcji przyrządów kontrolnych dla projektów,
  • kontrola dokumentacji jakościowej projektów oraz raportów dla klientów,
  • nadzorowanie jakości części z produkcji prototypowej, przed-seryjnej oraz wzorców próbek wyrobów,
  • raportowanie statusu jakościowego projektu do klientów,
  • wsparcie działów wewnętrznych firmy w działaniach z zakresu procesów PPAP.
  • Oferujemy :

  • pracę w kreatywnym zespole,
  • opiekę medyczną Luxmed,
  • dofinansowanie do posiłków (stołówka firmowa) oraz karty Multisport,
  • dofinansowanie do wakacji (również wyjazdów dla dzieci),
  • bony świąteczne (Boże Narodzenie / Wielkanoc),
  • możliwość nauki języków obcych,
  • możliwość rozwoju w obszarze innowacyjnych rozwiązań i technologii w branży automotive,
  • szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne.
  • Prosimy o wysyłanie aplikacji w języku angielskim.

    Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.antal.pl