Prawnik
TOKARSKA, KRETOWICZ sp.k.
Warszawa, mazowieckie, Polska
‎21 godz. temu
source : Pracuj.pl

Prawnik

Miejsce pracy : Warszawa

Twój zakres obowiązków

Szukamy osoby samodzielne realizującej powierzone jej zadania, potrafiącej także pracować w grupie, posiadającej umiejętności komunikacyjne, która nie boi się rozmowy z klientem czy wizyty na sali rozpraw.

Chcemy, żebyś w ramach swoich obowiązków nie tylko dokonywał analiz zagadnień prawnych oraz przygotował projekty dokumentów czy pism procesowych, ale także uczestniczył w spotkaniach z klientami i reprezentował ich w sądzie.

Nie oczekujemy rzucania paragrafami na zawołanie, chcemy jednak podjąć współpracę z osobą, która potrafi samodzielnie przeanalizować problem i zaproponować jego rozwiązanie, motywując swoje stanowisko.

Nasze wymagania

Poszukujemy osób, których umiejętności oraz wiedza będą adekwatne do etapu rozwoju naukowego i doświadczenia zawodowego.

Dodatkowym atutem zgłoszenia będzie Twoje doświadczenie procesowe oraz wiedza dotycząca zagadnień związanych ze sprawami konsumenckimi, niemniej zapewnimy Ci również w tym zakresie odpowiednie przygotowanie.

Praktyka w zakresie spraw kredytów indeksowanych i denominowanych będzie dla nas dużym plusem, dlatego warto to podkreślić w odpowiedzi na ogłoszenie.

Co oferujemy?

 • standardowo wiecznie młody i zawsze rozwijający się Zespół;
 • perspektywę długiej i stałej współpracy;
 • wynagrodzenie adekwatne do oczekiwań, uwzględniające Twoje doświadczenie, wiedzę oraz sposób realizacji powierzonych zadań w praktyce;
 • O co prosimy?

 • wskazanie od kiedy jesteś w stanie podjąć z nami współpracę;
 • podania wysokości oczekiwanego przez Ciebie wynagrodzenia;
 • nastawienia na podjęcie długiej i stałej współpracy;
 • Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

  O nas

  Kancelaria Tokarska, Kretowicz sp. k. z siedzibą w Warszawie poszukuje osób z wykształceniem prawniczym oraz doświadczeniem w pracy jako prawnik do stałej współpracy.

  Kancelaria specjalizuje się w sprawach konsumenckich, dotyczących tzw. "kredytów frankowych" w których reprezentuje kredytobiorców.

  W zakresie działalności Kancelarii znajdują się ponadto sprawy z zakresu prawa cywilnego, obejmujące zarówno obsługę podmiotów gospodarczych jak i klientów indywidualnych.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku