Monter nawierzchni kolejowej
Link2europe sp. z o.o.
Bydgoszcz, PL
‎2 godz. temu
source : Europa.jobs

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która już od ponad 12 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie w Belgii.

Dzięki indywidualnemu podejściu do kandydatów oraz osobistemu zaangażowaniu, nasz zespół może dokładnie spełniać wymagania pracowników i pracodawców.

Nasze doświadczenie i liczba zrealizowanych projektów, gwarantują jakość świadczonych usług. Dla naszego Klienta - wykonawcy kolejowego odpowiedzialnego za wysokiej jakości zakres robót kolejowych, sygnalizacyjnych i trakcyjnych w infrastrukturze kolejowej, poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku : Monter nawierzchni kolejowej Miejsce pracy : różne lokalizacje na terenie Belgii Opis stanowiska : prace związane z budową, naprawą oraz utrzymaniem nawierzchni kolejowej zabezpieczenie placu budowy i otoczenia placu budowy za pomocą znaków, świateł ostrzegawczych, objazdów montaż i konserwacja szyn, belek poprzecznych, podsypki i wyposażenia kolejowego.

prace fizyczne : kopanie dołów, układanie bloków betonowych za pomocą dźwigu, ciągnięcie kabli, ustawianie zwrotnic, wypełnienie tłucznia praca na zmianach dziennych i nocnych Wymagania : komunikatywna znajomość języka angielskiego min.

roczne doświadczenia w pracy przy wykonywaniu i utrzymywaniu nawierzchni kolejowej i podtorza. prawo jazdy kat. B. ścisłe przestrzeganie przepisów BHP.

umiejętność pracy w grupie. gotowość do pracy również w nocy Oferujemy : zatrudnienie długoterminowe na belgijskich warunkach.

stawkę godzinową zaczynającą się od 14,74 € - 16,49€ brutto (stawka zależna od doświadczenia, możliwość negocjacji stawki w czasie rozmowy rekrutacyjnej z przedstawicielem firmy).

dodatek wakacyjny - w skali przepracowanego roku wyniesie od ok. 4300 do 4800 € brutto (15,38 % rocznych zarobków brutto).

premię roczną - w skali przepracowanego roku wyniesie od ok. 2300 do 2600 € brutto (8,33 % rocznych zarobków brutto) - pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego.

bony żywnościowe 5,15€ brutto / dzień pracy gwarantowane 40 h pracy tygodniowo. praca w nocy, soboty i niedziele dodatkowo płatna opiekę polskiego koordynatora.

pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem. możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania - 80 euro / tydzień.

możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego(opcjonalne) - 7,5 euro miesięcznie. dofinansowanie do dojazdów do pracy płatne święta! pomoc w uzyskaniu belgijskiego zasiłku rodzinnego! termin wyjazdu ustalany indywidualnie z kandydatem!

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku