Inżynier Działu Utrzymania Ruchu (m/k)
Trenkwalder
Łódź
6 d. temu
source : infoPraca

Obowiązki :

  • nadzór nad harmonogramem realizacji przeglądów technicznych maszyn,
  • udział w okresowych przeglądach maszyn i urządzeń zgodnie z obowiązującym harmonogramem,
  • działania prewencyjne i analizy mające na celu zapobieganie awariom,
  • wdrażanie rozwiązań podnoszących dostępność maszyn i urządzeń oraz bezpieczeństwo ich użytkowania,
  • koordynowanie, kontrola pracy zewnętrznych serwisów oraz podwykonawców,
  • prowadzenie i koordynacja dokumentacji technicznej,
  • badania i dokumentowanie wskaźników awarii,
  • przeprowadzanie analizy przyczyn źródłowych i rozwiązywanie problemów,
  • identyfikacja możliwości usprawnień biznesowych w organizacji - udział w projektach dotyczących usprawniania maszyn i procesów produkcyjnych,
  • zapewnienie wsparcia technicznego w programowaniu i optymalizacji maszyn.
  • Wymagania :

  • doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane w branży automotive,
  • dobra znajomość narzędzi do analizy przyczyn źródłowych,
  • umiejętność klasyfikacji i diagnozy usterek i awarii,
  • znajomość zagadnień z obszaru elektryki, pneumatyki i automatyki, umiejętność analizy schematów elektrycznych,
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Oferujemy :

  • zatrudnienie bezpośrednio w strukturach naszego klienta,
  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie,
  • możliwość pracy w środowisku nowych technologii w ramach projektów międzynarodowych,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • pakiet socjalny w ramach ZFŚS.
  • Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.