Pracownik Administracyjno - Techniczny
Hemmersbach
Kobierzyce, Dolnośląskie
7 d. temu

Hemmersbach świadczy kompleksowe usługi IT na skalę globalną. Z pomocą ponad 2,800 pracowników zatrudnionych w 35 oddziałach dostarczamy je w ponad 190 krajach.

Do naszego Oddziału w Bielanach Wrocławskich, w ramach rozwoju hali serwisowej poszukujemy osoby na stanowisko : Pracownik Administracyjno -

Techniczny LOCATION : Bielany Wrocławskie Osoba pracująca na stanowisku odpowiedzialna będzie za : Przygotowywanie raportów oraz analiz odnośnie przyjętych zamówień Weryfikację danych oraz zamawianych części w systemie wewnętrznym Wprowadzanie dokumentów dostaw do systemu Komunikację mailową z dostawcami w j.

angielskim Obsługę wewnętrznego systemu magazynowego Wsparcie pracowników w zakresie bieżących prac administracyjnych Wymagamy : Dobrej znajomości języka angielskiego Umiejętności obsługi komputera : ms excel, word, outlook Umiejętności pracy nad wieloma zagadnieniami jednocześnie Komunikatywności oraz umiejętności pracy w grupie Oferujemy : Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie z branży IT o zasięgu globalnym Możliwość zdobycia pierwszych doświadczeń w pracy administracyjnej Jednozmianowy tryb pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 6 : 00-

14 : 00 / 7 : 00-15 : 00 Przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku w firmie o płaskiej strukturze organizacyjnej Buddy program Darmowy dojazd z centrum miasta Pakiet benefitów współfinansowanych przez pracodawcę : karta Multisport, prywatna opieka medyczna dla pracownika i członków rodziny, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do posiłków Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

Wyślij CV ! Prosimy o dołączenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacyjnych Hemmersbach GmbH & Co.

KG (zgodnie z Ust. z dn. 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. nr 133 poz.883) . Wyrażam zgodę aby moje dane osobowe, w zakresie wskazanym powyżej, zostały wprowadzone do bazy danych Hemmersbach GmbH & Co.

KG. i były przetwarzane w celach przyszłych procesów rekrutacji

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku