Produkcjia okien, szklenie i okuwanie w Niemczech
INDUSTRIUM GmbH
Warszawa, Mazowieckie
16 d. temu
source : Lento.pl

Zarobek miesięczny Brutto po okresie próbnym od 2.000Euro do około 2500 Euro przy normalnych godzinach bez sobót w 22 dni robocze jeśli masz doświadczenie i twoja produktywność jest odpowiednia.

Nadgodziny soboty są możliwe i zarobek wzrasta. Od nas pełne świadczenia socjalne. Plus pokrycie koszt za paliwo i eksploatację samochodu jeżeli zabierasz innych ze sobą do pracy.

Plus pokrycie koszt wszystkich opłat urzędowych związanych z zameldowaniem. Plus przejęcie koszt wszelkich koniecznych formalności z załatwieniem pobytu, meldunku w gminie i firmie, Plus pokrycie koszt biura rachunkowego i radcy podatkowego w celu rozliczenia rocznego.

Plus mozemy pomoc złożyć podanie na rodzinne w niemczech (184Euro za 1 dziecko miesięcznie) Pomagamy przy otwarciu konta bankowego.

itd. itd. Zapraszam do kontaktu, Jarosław Zarzycki

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku