Specjalista ds. technologii i materiałów
Flood Modeller
Warsaw, Poland Countrywide,Poland
5 d. temu

Your Impact :

W związku z nowym projektem związanym z systemem zarządzania ruchem drogowym, aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds.

technologii i materiałów do zespołu nadzoru inwestorskiego, którzy posiadają minimum 2 -letnie doświadczenia w badaniach laboratoryjnych materiałów budowlanych nabyte w okresie ostatnich 10 lat oraz doświadczenie przy realizacji 1 zadania obejmującego budowę lub przebudowę dróg lub ulic klasy min, GP lub nadzór nad budową lub przebudową dróg lub ulic klasy min. GP.

Zakres obowiązków

  • zapobieganie zastosowaniu wyrobów budowlanych wadliwych i niedopuszczonych do stosowania w budownictwie na etapie poprzedzającym wbudowanie materiałów i wyrobów,
  • wspieranie Inżyniera Kontraktu w czynnościach związanych z badaniami laboratoryjnymi sprawdzającymi jakość materiałów proponowanych przez Wykonawcę do realizacji zadania oraz jakość wykonywanych robót, poprzez planowanie i koordynację badań z laboratorium,
  • formułowanie wniosków i zaleceń do realizacji robót,

  • wykonywanie czynności i zadań na budowie zgodnie z pełnioną funkcją;
  • weryfikacja oraz zatwierdzanie przedłożonych przez Wykonawcę dokumentów,
  • weryfikacja oraz zatwierdzania wniosków odbiór robót w zakresie materiałów oraz w zakresie zgodności z wymaganiami zawartymi w Specyfikacjach Technicznych,
  • udział w przygotowaniu raportów, ekspertyz i sprawozdań,
  • udział w Radach Budowy lub Radach technicznych,
  • wsparcie zespołu nadzoru inwestorskiego w działaniach techniczno-administracyjnych.
  • Oferujemy

  • elastyczną formę zatrudnienia (b2b, umowa o pracę - do ustalenia)
  • elastyczne godziny pracy
  • termin rozpoczęcia : jak najszybciej
  • pracę przy prestiżowym projekcie publicznym
  • Zgłoś tę pracę