Auditor
PGE Polska Grupa Energetyczna
Warszawa, mazowieckie, Polska
2 d. temu
source : Pracuj.pl

Auditor

Miejsce pracy : Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja funkcji auditu oraz audytu w PGE S.A. oraz Spółkach GK PGE.
  • Koordynacja auditów procesów i systemów (audit wewnętrzny) w GK PGE.
  • Tworzenie harmonogramu auditów wewnętrznych.
  • Współpraca ze spółkami GK PGE związana z koordynacją auditów wewnętrznych w GK PGE, w tym w zakresie szczegółowych rocznych Programów auditów wewnętrznych w Spółkach.
  • Współudział w przygotowaniu do realizacji zadania audytowego w tym rozpoznanie obszaru / procesu objętego audytem, identyfikacja potencjalnych ryzyk w obszarze / procesie oraz mechanizmów kontrolnych zabezpieczających ryzyka.
  • Udział w realizacji zadań audytowych, w tym dobór próby, wykonywanie testów, analiza procesów, identyfikacja nieprawidłowości.
  • Współpraca w zakresie przygotowywania planów, sprawozdań z funkcjonowania audytu oraz rozwoju funkcji audytu w GK PGE, w tym tworzenie opracowań regulacji wewnętrznych.
  • Formułowanie wniosków i rekomendacji poaudytowych oraz Monitorowanie wdrożenia stopnia realizacji zaleceń poaudytowych.
  • Nasze wymagania

  • Min. 3 lat doświadczenia zawodowego w roli auditora wewnętrznego.
  • Wykształcenia wyższego (II stopnia) - preferowane : na kierunku ekonomicznym. prawniczym lub technicznym.
  • Ukończone szkolenia / kursy dla auditorów wewnętrznych, potwierdzone właściwym certyfikatem / świadectwem.
  • Znajomości zasad i technik realizacji auditu, zarządzania ryzykiem, kontroli i ładu korporacyjnego, docenimy znajomość adekwatnych norm ISO.
  • Znajomości narzędzi IT wykorzystywanych w codziennej pracy (MS Word, MS Excel, MS PowerPoint, MS SharePoint, SAP).
  • Umiejętności formułowania pism służbowych, tworzenia sprawozdań i prezentacji biznesowych, w szczególności z wykorzystaniem MS Power Point lub MS Power BI.
  • Zdolności interpersonalnych umożliwiających efektywną współpracę z osobami na różnych stanowiskach, pozyskanie niezbędnych i obiektywnych informacji oraz wytworzenie i utrzymanie dobrych relacji.
  • Docenimy doświadczenie w zakresie realizacji audytu wewnętrznego.
  • Docenimy znajomość języka angielskiego, co najmniej na poziomie B2, pozwalającym na analizę dokumentacji sporządzonej w języku angielskim.
  • To oferujemy

  • Umowę o pracę.
  • Pracę w organizacji o stabilnej pozycji na rynku energetycznym.
  • Bardzo duże możliwości rozwoju zawodowego.
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń uwzględniający czytelny system premiowy.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Liczne świadczenia z ZFŚS.
  • Przyjazną atmosferę w pracy.
  • 1 dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka (14 sierpnia).
  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • opieka stomatologiczna
  • firmowa drużyna sportowa
  • program emerytalny
  • firmowa biblioteka
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • PGE Polska Grupa Energetyczna

    Grupa Kapitałowa PGE jest największym w Polsce przedsiębiorstwem sektora elektroenergetycznego. Gwarantuje bezpieczne i stabilne dostawy energii elektrycznej do ponad pięciu milionów klientów.

    Stale się zmieniamy, by realizować nasze strategiczne cele, w tym osiągnięcie neutralności klimatycznej do 2050 r. Jesteśmy liderem transformacji energetycznej w Polsce.

    PGE S.A. to spółka dominująca Grupy Kapitałowej PGE. Odpowiada za zarządzanie Grupą, zapewnia koordynację działań i wytycza strategiczne kierunki.

    Zapraszamy do współpracy razem budujmy przyszłość polskiej energetyki.