Trener, instruktor, pedagog, opiekun Osób niepełnosprawnych
Fundacja Pomocna Ręka
Marki, Mazowieckie
3 d. temu
source : Lento.pl

Jeśli szukasz pracy : - w miłej i życzliwej atmosferze - w zespole energicznych, inspirujących ludzi - z pełnym wsparciem ze strony przełożonych oraz pracowników Fundacji, oraz jeśli interesuje Cię : - elastyczny czas pracy - satysfakcjonujące wynagrodzenie, Zapraszamy Cię do dołączenia do zespołu specjalistów, którzy swoją pracą wspomagają osoby niepełnosprawne w pokonywaniu codziennych barier.

Nasze wymagania : - doświadczenie w pracy z osobami z niepełnosprawnościami (jako asystent ON, trener lub instruktor ON, pedagog, pedagog specjalny, opiekun osoby zależnej) - zaangażowanie i pasja w pracy z podopiecznymi - odpowiedzialność, b.

dobra organizacja pracy - otwartość i elastyczność, empatia Będziesz odpowiedzialny za :

 • współtworzenie oraz wdrażanie indywidualnych i grupowych planów działania wraz z psychologiem Fundacji
 • wspomaganie podopiecznych w uzyskaniu maksymalnie największej możliwej samodzielności poprzez instruktażowe treningi samodzielności CV proszę przesłać na adres mailowy. Odpowiemy na wybrane oferty.
 • Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku