SILIKONIARZ 13€/godz.+ opłacona Kwatera NIEMCY.
Rekrutacja-Kozow
Lublin, PL
5 d. temu
source : Europa.jobs

PRACA SILIKONIARZ - LINIE PRODUKCYJNE MONTAZ JACHTÓW. NIEMIECKI PRACODAWCA - NIEMIECKA UMOWA O PRACĘ. Niemiecki Pracodawca poszukuje SILIKONIARZY na projekty do NIEMIEC.

PRACODAWCA : Niemiecka Agencja Pracy . Zatrudnienie na Niemiecka Umowe o Prace. Zatrudnienie od 02.11.2020 , 11.11.2020 i w kolejnych Tygodniach.

Zatrudniemy TEAMY kilkuosobowe jak i Pracownikow Samodzielnych. STAWKA : 13,00 EUR brutto / godz. Pracodawca organizuje i opłaca Zakwaterowanie.

ZADANIA : -Sylikonowanie we wnętrzu (ciagniecie szerokich, silikonowych fug na styku GRP z drewnem) -Sylikonowanie szczelin w laczeniach miedzy elementami drewnianymi -Sylikonowanie paneli z drewna tekowego i GFK WYMAGANIA : -Mile widziane ukończone szkolenie zawodowe jako kafelkarz lub podobne -Doświadczenie zawodowe w obróbce spoin silikonowych lub przy układaniu podłóg -Sprawność manualna.

 • Dobra, komunikatywna znajomość j. niemieckiego. -Prawo jazdy, + własny samochód.
 • Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku