Ustawiacz - praca przy wagonach kolejowych
Azymut Agencja Zatrudnienia Sp. z o.o.
Głogów, Dolnośląskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Azymut Agencja Zatrudnienia jest licencjonowanym podmiotem działającym w oparciu o wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11746.

Obecnie dla naszego Klienta, dużej i stabilnej firmy należącej do Grupy Kapitałowej KGHM Polska Miedź S.A., poszukujemy kandydatów na stanowisko : Ustawiacz Miejsca pracy Głogów- Huta Miedzi NR REF.

S / 238 / 19 Ta oferta jest dla Ciebie jeśli posiadasz : - wykształcenie zasadnicze zawodowe oraz tytuł zawodowy robotnika wykwalifikowanego, - świadectwo złożenia egzaminu kwalifikacyjnego na stanowisko ustawiacza, - doświadczenie w pracy na tym stanowisku bądź staż pracy jako manewrowy 1 rok, oraz - jesteś dokładny, sumienny i dyspozycyjny do pracy na 3 zmiany, - chcesz zdobywać nowe doświadczenie i podnosić kwalifikacje, - lubisz i potrafisz pracować w zespole.

Twoje główne zadania : - praca zmianowa, - organizowanie, koordynowanie oraz nadzór nad pracami manewrowymi zgodnie z obowiązującymi przepisami BHP oraz ppoż.

obsługa punktów załadunkowych i wyładunkowych, zgodnie z zasadami prowadzenia ruchu kolejowego i sygnalizacji. Proponujemy Ci : - umowę o pracę tymczasową, - atrakcyjne wynagrodzenie, - pracę w przyjaznej atmosferze, - możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji, - możliwość stałego zatrudnienia bezpośrednio u pracodawcy.

Jeśli uważasz, że szukamy właśnie Ciebie, prześlij do nas swoje CV pod adres : Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia i jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Kontakt : Galeria Cuprum Arena (III poziom) ul. Sikorskiego 20 59-300 Lubin

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku