Farmaceuta/Magister farmacji - Jaworzno
Apteka Blisko Ciebie
Jaworzno, Śląskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Apteka "Apteka Blisko Ciebie" w Jaworznie zatrudni Farmaceutę. Zakres Obowiązków : - zapewnienie profesjonalnej obsługi Pacjentom apteki - udzielania Pacjentom fachowej informacji na temat działania i dawkowania leków oraz innych środków medycznych - realizacja recept - sporządzanie i wydawanie leków recepturowych Wymagania : - wykształcenie kierunkowe (ukończone studia farmaceutyczne i posiadanie PWZ) - umiejętność pracy w zespole, jak i bardzo dobra organizacja pracy własnej Oferujemy : - umowę o pracę bez okresu próbnego - stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - atrakcyjne warunki finansowe - możliwość ciągłego rozwoju i zdobywania nowych umiejętności - stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych udział w szkoleniach - możliwość przystąpienia do pakietu sportowego oraz grupowego ubezpieczenia na życie - pracę w zaangażowanym i doświadczonym zespole - poznawanie najnowszych rozwiązań informatycznych W aptece istnieje możliwość odbycia stażu zawodowego.

U nas poznasz zasady funkcjonowania apteki ogólnodostępnej, a pod okiem doświadczonego personelu nauczysz się sporządzać leki recepturowe i zdobędziesz rzetelną wiedzą na temat wydawania produktów leczniczych i wyrobów medycznych.

Pomożemy Ci zapoznać się z dokumentacją apteczną i fachową literaturą, pokażemy, jak zorganizować swoją pracę w aptece, aby była ona efektywna, a obsługa programu Kamsoft nie będzie miał przed Tobą żadnych tajemnic.

Informujemy, że kontakt z Państwem jest możliwy tylko po przesłaniu CV zawierającego odpowiednią klauzule wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych : Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Farm Service s.

c. Andrzej Szklorz, Katarzyna Szklorz, Leszek Jargan, Jolanta Jargan danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celu prowadzonych bieżących lub przyszłych rekrutacji, jak również przekazania ich podmiotom prowadzącym apteki pod nazwą APTEKA BLISKO CIEBIE w ww.

celu. Poinformowano mnie poprzez udostępnienie polityki prywatności o podstawach celach i czasie przetwarzania danych osobowych dobrowolności ich podania przysługujących mi w związku z przetwarzaniem uprawnieniach kategoriach odbiorców a także wszelkich pozostałych kwestiach wynikających z art.

13 ust. 1 i ust. 2 RODO (Dz.U. L 119 z 4.5.2016).

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku