Asystent Protetyka Słuchu - Sprzedawca
Amplifon Poland sp.z.o.o.
Bielsko-Biała, Śląskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Grupa Amplifon istnieje w 29 krajach i jest światowym liderem w dziedzinie aparatów słuchowych. Zmieniamy sposób podejścia spostrzegania niedosłuchu na całym świecie.

Nasza oferta czyni naszą markę naturalnym wyborem dla osób szukających najlepszej opieki i wiedzy specjalistów w zakresie protetyki słuchu.

Staramy się zrozumieć indywidualne potrzeby każdego Klienta, oferując najlepsze rozwiązania i doskonałą opiekę. Przyciągamy, rozwijamy i wspieramy najbardziej utalentowanych ludzi, którzy podzielają naszą ambicję, by zmienić życie milionów ludzi na całym świecie W Polsce jesteśmy obecni od 2012 roku i posiadamy 60 gabinetów.

W ciągu kilku lat zamierzamy zostać liderem polskiego rynku. Aktualnie poszukujemy Pracownika na stanowisko : Asystent Protetyka Słuchu -

Sprzedawcy Miejsce pracy : Bielsko Biała Stanowisko jest związane z : · Nawiązaniem i utrzymaniem relacji z Pacjentami · Przeprowadzaniem wstępnych badań słuchu · Uczestnictwem w działaniach marketingowych Wsparciem Protetyków Słuchu w codziennej pracy · Obsługą płatności za świadczone usługi medyczne Idealny Kandydat : · Posiada wykształcenie / doświadczenie w zakresie audiologicznym lub sprzedażowym · Jest gotowy do przyswajania nowej wiedzy z zakresu audiologicznego · Jest stworzony do pracy z ludźmi · Potrafi dobrze organizować swoje zadania · Jest komunikatywny, uprzejmy i kulturalny Nasz Pracownik otrzyma : · Stabilną pracę i umowę o pracę · Szkolenia i jasną ścieżkę kariery · Możliwość rozwoju w strukturach firmy · Przyjazną atmosferę w firmie · Prywatną opiekę medyczną LuxMed · Multikafeterię -

karta Multisport, bony do sieci Douglas, Empik, Home&You, Smyk, bilety do kina i inne · Ubezpieczenie grupowe · Możliwość wyjazdu do Mediolanu w ramach nagrody szczególnej Zapraszamy do aplikowania.

Każdą propozycję starannie rozważymy. Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Administratorem Państwa danych osobowych jest : AMPLIFON POLAND sp.

z o.o., ul. Tkacka 50, 90-157 Łódź, NIP : 525 - pokaż numer telefonu - 2, infolinia : 800 - pokaż numer telefonu - , Celem przetwarzania danych jaki realizuje Administrator jest prowadzenie rekrutacji.

Dane mogą być udostępniane podmiotom zajmującym się rekrutacją. Dane nie będą przekazywane do Państw trzecich. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres trwania rekrutacji.

Państwa dane osobowe są przetwarzane na podstawie przepisów prawa, które określa Ustawa z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (art.

6 ust. 1 lit. c RODO) oraz wyrażonej zgody, rozumianej jako przekazanie Administratorowi swojej kandydatury. Przysługuje Państwu możliwość wycofania zgody w dowolnym momencie, co nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Jednocześnie posiadają Państwo prawo do dostępu i sprostowania podanych danych. Przysługuje Państwu prawo do żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.

Mogą Państwo skorzystać z przysługujących kontaktując się z Administratorem przez powyższe dane kontaktowe. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do zrealizowania celu. W ramach realizowanego przetwarzania nie występuje profilowanie.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku