Monter konstrukcji stalowy - niemieckie warunki zatrudnienia
Euro Labora
Racibórz, Śląskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Firma EURO LABORA SP.J. (o nr certyfikatu : 14601) dla swojego niemieckiego klienta poszukuje specjalistów na stanowisko : Monter konstrukcji stalowych Miejsce pracy : Niemcy -

Bonningheim Zakres obowiązków : - praca na budowach - na wysokościach - montowanie / składanie konstrukcji stalowych według rysunku Wymagania : -

znajomość j.niemieckiego na poziomie komunikatywnym - mile widziane doświadczenie w montowaniu konstrukcji stalowych - prawo jazdy kat.

B i własny samochód na kontrakt Oferujemy : - umowę o pracę na niemieckich warunkach - pełny pakiet socjalny - atrakcyjne wynagrodzenie Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV Życiorys z przebiegiem doświadczenia na adres mailowy W temacie e-

maila proszę wpisać numer referencyjny : MKS / DE / 2018

Step 2
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych