Teamleader -> 13€/h + DARMOWE ZAKWATEROWANIE!
OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o.
Gdansk, PL
1 d. temu
source : Europa.jobs

Znasz niemiecki? Zacznij pracę jako koordynator, tłumacz i pracownik magazynu w jednym! Zarobisz 13€ / h a za zakwaterowanie nie zapłacisz ani centa!Lokalizacja : Greven (Niemcy)Czym się będziesz zajmować w tej pracy?

 • organizowaniem pracy innych· tłumaczeniami między przełożonymi a pracownikami· zbieraniem zamówień za pomocą skanera ręcznegoOferujemy : Świetną stawkę godzinową 13 € / h + DARMOWE ZAKWATEROWANIE Stabilną pracę na dłuższy okres Minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy) Umowę o pracę tymczasową na warunkach niemieckich Wynagrodzenie ZAWSZE na czas Gwarantowane kontraktem minimum 151 godzin pracy w miesiącu Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej Możliwość ubiegania się o Kindergeld i zwrot podatku w NiemczechWymagania : · Może być wymagane prawo jazdy· Mile widziane uprawienia do obsługi wózków widłowychChcesz wiedzieć więcej?
 • APLIKUJ już teraz!-Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o.

  Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj.

  w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku