Elektryk utrzymania ruchu
ManpowerGroup Sp. z o.o.
Toruń
1 d. temu
source : infoPraca

Oferujemy :

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie z branży metalowej
  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą (czas określony ->
  • czas nieokreślony)

  • Wynagrodzenie wzbogacone o system premiowy
  • Comiesięczne dofinansowanie do dojazdów
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Wymagania :

  • Wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia SEP do eksploatacji i dozoru sieci, instalacji oraz urządzeń elektrycznych minimum do 15kV
  • Umiejętność pracy z rysunkiem technicznym
  • Umiejętność obsługi narzędzi i aparatury technicznej
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku
  • Umiejętność obsługi suwnicy i podnośnika będzie dodatkowym atutem
  • Zakres obowiązków :

  • Utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Prowadzenie napraw bieżących, konserwacji, remontów i modernizacji urządzeń
  • Lokalizowanie i usuwanie awarii na liniach produkcyjnych
  • Prowadzenie planowych przeglądów technicznych urządzeń i narzędzi
  • Wykonywanie pomiarów elektrycznych użytkowanych maszyn i urządzeń
  • Współudział w doborze i przygotowaniu zakupów nowych maszyn i urządzeń
  • Współpraca z innymi działami firmy
  • Miejsce pracy : OstaszewoOferta dotyczy pracy stałej.