Wykładowca - Wczesne wspomaganie rozwoju małych dzieci
Studium Kształcenia Kadr
Warszawa, Mazowieckie
10 d. temu

SKK Studium Kształcenia Kadr, znana i renomowana placówka edukacyjna poszukuje : Wykładowcy studiów podyplomowych -Wczesne wspomaganie rozwoju małych dzieci z niepełnosprawnościami Wymagania : -

Wymagane wykształcenie kierunkowe, - doświadczenie dydaktyczne w prowadzeniu wykładów, seminariów, szkoleń - min. 2 lata.

 • doświadczenie w prowadzeniu szkoleń, - uprawnienia pedagogiczne, - doświadczenie w nauczaniu grupy osób, - dyspozycyjność w weekendy, -
 • komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów. Mile widziana doświadczenie w pracy w szkole lub posiadanie własnej działalność gospodarczej.

  Oferujemy : - interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, - perspektywę długoletniej współpracy, - możliwość rozwoju zawodowego.

  Zainteresowane osoby prosimy przesyłanie aplikacji za pośrednictwem portalu z dopiskiem : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

  o ochronie danych osobowych (tekst jedn. : Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku