Inżynier ds. rozwoju i przygotowania produkcji (m/k)
Trenkwalder
Chełmża
6 d. temu
source : infoPraca

Główne zadania :

  • tworzenie dokumentacji technicznej na podstawie otrzymanych elementów lub szkiców,
  • współpraca z klientami przy tworzeniu dokumentacji dla nowych części,
  • odpowiedni dobór i optymalizacja technologii produkcji i regeneracji części,
  • wyceny prac regeneracyjnych oraz nowych elementów urządzeń przemysłu ceramiki budowlanej,
  • tworzenie zamówień materiałów i podzespołów oraz koordynacja ich dostaw,
  • bieżąca analiza dostępności materiałów i możliwości współpracy,
  • kontakt z dostawcami i kooperantami,
  • ścisła współpraca i nadzór techniczny nad produkcją i regeneracją części,
  • wdrażanie nowych technologii w celu optymalizacji produkcji,
  • wyjazdy służbowe do klientów związane z doradztwem i przygotowaniem produkcji.
  • Od Kandydatów oczekujemy :

  • doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
  • wykształcenia wyższego technicznego - budowa maszyn lub pokrewne,
  • znajomości oprogramowania do tworzenia dokumentacji technicznej (Solid Edge, Solid Works),
  • doświadczenia w tworzeniu dokumentacji technicznej na potrzeby produkcji,
  • znajomości pakietu MS Office,
  • znajomości języków obcych : niemiecki / angielski - poziom B1-B2,
  • gotowości do wyjazdów służbowych,
  • czynnego prawo jazy kat. B,
  • samodzielności i umiejętności podejmowania decyzji.
  • Nasz Klient oferuje :

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę od poniedziałku do piątku w trybie jednozmianowym,
  • pakiet benefitów (rozszerzony pakiet medyczny, Multisport, ubezpieczenie grupowe).
  • Uprzejmie prosimy o aplikację osób zdecydowanych, nastawionych na długą współpracę. Prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych.

    Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

    Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.