SPRZEDAWCA Warszawa
HOME&YOU Warszawa
Warszawa, Mazowieckie
5 d. temu
source : Lento.pl

Do salonu marki Home&You w Warszawa, oferującego w swojej ofercie artykuły do wystroju i dekoracji wnętrz, poszukujemy pracowników na stanowisko : SPRZEDAWCA etat i pół etatu.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za : - dbanie o zachowanie standardów - aktywną sprzedaż i obsługę Klienta - ekspozycję towarów w salonie - realizację wyznaczonych planów sprzedaży Od Kandydatów oczekujemy : - wykształcenia minimum średniego - miłej aparycji - znajomości technik sprzedaży i zmysłu estetycznego - umiejętności pracy w oparciu o wskaźniki sprzedażowe - nastawienia na cel i zaangażowania w wykonywaną pracę - entuzjazmu i komunikatywności - pełnej dyspozycyjności - doświadczenie w pracy na stanowisku Sprzedawcy będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy : - pracę w młodym i dynamicznym zespole - możliwość rozwoju zawodowego - zatrudnienie umowa o pracę Warunkiem uczestnictwa w procesie rekrutacji jest umieszczenie klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn.

29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883).

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku