Stolarz
JUMAPOL Jerzy Jurkowski, Janusz Matelski s.c.
Sobótka, Dolnośląskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Stolarz w firmie Jumapol s.c. Firma JUMAPOL s.c. doświadczony producent mebli na zamówienie do aptek, sklepów, biur i mieszkań na rynku krajowy jak i zagranicznym zatrudni osobę na stanowisko Stolarz.

Stolarz Miejsce pracy : Garncarsko Opis stanowiska :

  • Praca w firmie produkującej meble
  • Obsługa maszyn stolarskich
  • Składanie i montaż mebli
  • Nadzór nad pomocnikami Oczekujemy :
  • Mile widziane wykształcenie techniczne
  • Umiejętności obsługi maszyn stolarskich
  • Umiejętności czytania rysunków technicznych i projektów
  • Pozytywnego nastawienia
  • Dyspozycyjności
  • Prawa jazdy kat. B Oferujemy :
  • Warunki zatrudnienia umowa o pracę
  • Wynagrodzenie stałe
  • Samodzielne stanowisko
  • Możliwość rozwoju, szkolenia, pomoc techniczną
  • Ubezpieczenie grupowe Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie CV na adres Na wszelkie pytania odpowiemy : tel.
  • 071 39 11 220, 600 472 420, 501 373 225 Prosimy o umieszczenie w dokumentach rekrutacyjnych klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.

    U. 2002.101.926. z późn. zm.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji .

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych