Specjalista ds. szkoleń
Łódź
Łódź, Łódzkie
2 d. temu
source : Lento.pl

Do zadań pracownika będzie należało : -praca w Biurze Usług Szkoleniowych przy organizacji szkoleń, -bezpośrednia i telefoniczna obsługa Klienta oraz wykładowców w zakresie przygotowania ofert szkoleniowych, -prowadzenie naboru uczestników szkoleń, -organizacja grup szkoleniowych, -administrowanie szkoleń, -przygotowywanie dokumentacji szkoleniowej oraz rozliczanie jej po szkoleniu, -praca w social media - edycja strony FB / szkolenia -budowanie trwałych relacji z Klientem.

Od kandydata oczekujemy : -min. wykształcenia średniego -umiejętności pracy z Klientem, komunikatywności, zaangażowania, odpowiedzialności, -znajomości pakietu MS Office ( Word, Excel, Power Point, Outlook) - możliwość pracy w weekendy, - mile widziane prawo jazdy.

Oferujemy : -umowę na okres próbny na okres 3 miesięcy a potem umowa na czas określony w stabilnej firmie, -możliwość zdobycia bogatego doświadczenia w pracy z Klientem

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku