Specjalista ds. Sprzedaży
Green Cell
Gdańsk, Pomorskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Jako wielbiciele innowacji technologicznych wciąż musimy poszukiwać. Świat urządzeń przenośnych rozwija się w błyskawicznym tempie, a my tworzymy rozwiązania, dzięki którym swobodnie się w nim odnajdujemy.

Chcemy korzystać ze swoich ulubionych urządzeń elektronicznych z pełnym komfortem, niezależnie od czasu i miejsca. Projektujemy sprzęt, którego sami używamy własne potrzeby i ambicja napędzają nasz rozwój.

Jesteśmy Green Cell - jedna z najszybciej rozwijających się firm w Europie wg Financial Times. Twoje zadania : - obsługa Klienta detalicznego w salonie sprzedaży, - przygotowywanie odbiorów zamówień internetowych, - odpowiadanie na mailowe zapytania Klientów, - dbanie o wygląd salonu sprzedaży oraz stany magazynowe.

Idealny kandydat : - interesuje się szeroko pojętą elektroniką użytkową, - posiada doświadczenie w kontaktach f2f z Klientem detalicznym, - zna język angielski w stopniu komunikatywnym, - potrafi i lubi pracować w zespole.

 • Co dla Ciebie? - umowa o pracę (lub inna forma zatrudnienia - jeśli Cię interesuje), - dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, MultiSport'
 • a, ubezpieczenia grupowego, - kameralna atmosfera pracy, - szkolenia wewnętrzne (produktowe, językowe).

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku