Holandia. Zatrudnimy kamieniarzy.
Flexteam Nederland
Dzierżoniów, Dolnośląskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Holenderskie biuro pośrednictwa pracy Flexteam Nederland zatrudni : KAMIENIARZ Obróbki kamienia szlachetnego-granitu, marmuru, kompozytu.

Polerowanie na sucho, na mokro, ręcznie i maszynowo. Cięcie ręczne i maszynowe, klejenie itp. Praca W Tilburgu, w Holandii.

Wymagania : Kilkuletnie doświadczenie. Gotowość długotrwałego zatrudnienia. Gotowość pracy w godzinach nadliczbowych (dużo godzin).

Znajomość języka nie jest konieczna, ale mile widziana. Zapewniamy : -Stawka 10 euro NETTO na godzinę. -holenderski kontrakt -długotrwałe, stabilne zatrudnienie -zakwaterowanie (płatne 50 euro tygodniowo) -dojazdy do pracy (na bliskie odległości rower, dalsze samochód i beznyna służbowe- nieodpłatnie) -ubezpieczenie (płatne 23,60 euro tygodniowo) Wynagrodzenie co dwa tygodnie.

Zakwaterowanie domy, max. 6 osób w domu, pokoje 2-osobowe. CV prosimy przesyłać na adres e-mail.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku