Magazynier Hurtownia Fryzjersko - Kosmetyczna
Anna
Warszawa, Mazowieckie
4 d. temu
source : Lento.pl

Hurtownia Fryzjersko - Kosmetyczna Kosmetykshop poszukuje pracownika na stanowisko "magazynier" w siedzibie przy ul. Ekspresowej 7 w Warszawie.

Wymagania : -Dobra organizacja pracy i zaangażowanie -Dyspozycyjność -Wykonywanie obowiązków zgodnie z procedurami obowiązującymi w firmie, -Pracowitość, samodzielność, komunikatywność -Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy i w branży będzie dodatkowym atutem -Umiejętność pracy w grupie -Prawo Jazdy kat.

B Zadania : -rozpakowywanie dostaw paletowych oraz kartonowych, sprawdzanie ich pod względem zgodności z fakturą, dodanie faktury zakupu do systemu -drukowanie etykiet na towar, oklejanie towaru, przepakowywanie zbiorczych opakowań na mniejsze -kompletowanie zamówień internetowych oraz zapakowanie ich do wysyłki -dowóz gabarytowego zamówienia do klienta na terenie Warszawy i okolic -zakupienie i przywóz potrzebnych towarów do hurtowni -zamawianie towaru do dostawców Oferujemy : -zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, -atrakcyjne wynagrodzenie, -stabilne zatrudnienie, -praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 oraz dwie soboty w miesiącu 8-14 Zainteresowane osoby proszę o przesyłanie swojego CV na adres

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku