ELEKTRYK (m/k)
Schnellkraft Personalmanagement GmbH
Bydgoszcz, PL
1 d. temu
source : Europa.jobs

Schnellkraft Personalmanagement GmbH jest niemiecka firma, swiadczaca uslugi w zakresie posrednictwa pracy na rynku niemieckim.

Szukasz pracy jako elektryk? Zglos sie do nas!Zadania :

  • montaz i serwis instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych i przemyslowych
  • montaz rozdzielni, szaf i pulpitow sterowniczych zgodnie ze schematamWymagania :
  • wyksztalcenie jako elektryk
  • doswiadczenie na stanowisku elektryka
  • umiejetnosc czytania schematow elektrycznych
  • dobra znajomosc jezyka niemieckiego mile widziana
  • prawo jazdy Kat. B
  • gotowosc do podrozowaniaOferujemy :
  • atrakcyjne wynagrodzenie, powyzej taryfy
  • umowe o prace na warunkach niemieckich
  • roznorodny zakres obowiazkow
  • mozliwosc awansu
  • stabilnosc zatrudnienia
  • pomoc polskiego koordynatora podczas pobytu za granica
  • zorganizowane i oplacone zakwaterowanie
  • Zgłoś tę pracę