Operator maszyn CNC (Tokarki , Frezarki)
GRH Polska
Rzeszów
1 d. temu
source : recrute

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Operator maszyn CNC (Tokarki , Frezarki) Rzeszów

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko :

Operator CNC

Miejsce pracy : Sędziszów Małopolski

Twoje obowiązki :

  • Obsługa 2- i 3-osiowych tokarek i frezarek oraz zapewnienie ciągłości ich pracy
  • Wykonywanie pomiarów detali za pomocą narzędzi pomiarowych
  • Wypełnianie dokumentacji produkcyjnej
  • Dbanie o stan techniczny maszyn i porządek w miejscu pracy
  • Wymagania

  • Doświadczenia w obsłudze maszyn CNC
  • Umiejętności czytania rysunków technicznych oraz obsługi narzędzi pomiarowych
  • Oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę zlecenie przez okres 3 miesięcy, później możliwość zatrudnienia na podstawie umowy o pracę bezpośrednio przez firmę
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6 : 30 14 : 30 / 14 : 30 22 : 30
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • Nowoczesny i zróżnicowany park maszynowy, przygotowany pod produkcję indywidualną, jednostkową jak i seryjną
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji w dużej firmie, z wieloletnim doświadczeniem w branży produkcyjnej
  • Zgłoś tę pracę