Pracownik Magazynowy
DHL
Żerniki, Wielkopolskie
6 d. temu

natalia.fabiszewska dhl.com

Otwieramy nową operację dla tysięcy osób w Żernikach koło Poznania.

Zakres zadań na stanowisku :

  • Przyjęcie oraz rozlokowanie towaru wmagazynie;
  • Obsługa zwrotu zamówień;
  • Kompletacja, pakowanie oraz wysyłkazamówień;
  • Praca z narzędziami : skanerem, komputerem.
  • Oczekiwania :

  • Nie wymagamy doświadczenia w pracy na magazynie - zapewniamy szkolenia odpodstaw;
  • Gotowość do pracy;
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę;
  • Chęć uczestniczenia w budowie przyjaznego nowegomiejsca pracy w regionie dla setek osób.
  • Oferujemy :

  • Stabilnezatrudnienie w oparciu o umowę opracę;
  • Owocowe środy;
  • Realne możliwości rozwoju zawodowego oraz finansowego wnowo powstającej operacji;
  • Opiekę medyczną Medicover;
  • Obiady 1zł;
  • Dofinansowaniedo kartysportowej Multisport;
  • Wczasy pod gruszą .
  • Zgłoś tę pracę