Operator Maszyn Produkcyjnych
Dunapack Packaging
Ujazd, PL
6 d. temu

Data : 2021-11-20 Dywizja : Packaging Firma : Lokalizacja :

Ujazd, PL, 97-225

Kategoria stanowiska : Poziom doświadczenia : Wymaga podróżowania : Typ zatrudnienia :

Dunapack Packaging jest członkiem austriackiej Grupy Prinzhorn i specjalizuje się w tworzeniu opakowań z tektury falistej, wykonanych z dbałością o jakość z wykorzystaniem papieru makulaturowego.

Zatrudniając 5200 pracowników w 11 krajach i 24 zakładach, Dunapack Packaging jest regionalnym liderem na rynku Europy Środkowej i Wschodniej, spełniającym najwyższe wymagania klientów oraz dostarczającym innowacyjne i konkurencyjne rozwiązania w zakresie opakowań.

Dzięki nowoczesnemu podejściu, długiej tradycji i jasnemu celowi na przyszłość, aby podwoić swoją wielkość do 2030 r., Grupa Prinzhorn określa zrównoważony rozwój, niezawodność i pasję jako swoje główne wartości.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko :

Miejsce pracy : Przesiadłów (gm. Ujazd, woj. łódzkie)

Zakres obowiązków :

  • Przygotowanie i ustawianie maszyn zgodnie ze specyfikacją,
  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • Kontrola jakości wyprodukowanych wyrobów,
  • Współpraca z działem technicznym przy okresowych przeglądach maszyn i usuwaniu awarii,
  • Oczekiwania :

  • Doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych,
  • Dobra organizacja pracy, dokładność, rzetelność,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów,
  • Samodzielność i umiejętność współpracy w zespole,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (3 zmiany od poniedziałku do piątku),
  • Oferujemy :

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat,
  • Premię zależną od wyników oraz premię frekwencyjną,
  • Pozostałe benefity : prywatna opieka medyczna, bezpłatne dodatkowe ubezpieczenie na życie, "wczasy pod gruszą", PPK, paczki świąteczne itp.
  • Zgłoś tę pracę