Junior Accountant - j. niemiecki
Cee Experts
Warszawa, Mazowieckie
‎13 godz. temu
source : Lento.pl

CEE Experts jest butikiem HR specjalizującym się w rekrutacjach średniego i wyższego szczebla oraz konsultingu strategicznym na terenie Europy Środkowej i Wschodniej oraz Niemiec, Austrii i Szwajcarii.

Posiadamy doświadczenie i specjalistyczną wiedzę w obszarach Sprzedaży i Marketingu, HR, Produkcji, Zakupów oraz BPO. Naszymi klientami są znane międzynarodowe korporacje rozwijające się w Środkowej Europie jak również polskie firmy będące synonimem sukcesu w swojej branży.

Dla naszego biznesowego partnera, dużej i międzynarodowej firmy, poszukujemy kandydatów gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w obszarze Księgowości.

Zadania : - Obsługa w obszarze administracji, księgowości, zakupów zagranicznych placówek firmy - Stały kontakt z obcojęzycznymi kontrahentami - Kompleksowa obsługa zamówień realizowanych za granicą (administracja dokumentów, weryfikowanie informacji w j.

obcym) - Wsparcie w kontroli nad obiegiem dokumentacji wewnątrz działu - Księgowanie i wprowadzanie faktur - Weryfikacja faktur Wymagania : - Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (C1) - Dobra znajomość języka angielskiego - Gotowość do ciągłego rozwoju Oferujemy : - Atrakcyjne warunki zatrudnienia - Kompleksowy program wdrożeniowy - Pracę w ciekawym, wielokulturowym środowisku - Szansę na rozpoczęcie kariery w międzynarodowej organizacji - Możliwości rozwoju - Pakiet benefitów (Multisport, Sodexo, Vouchery, etc.

Umowę o pracę - Elastyczny grafik pracy - tylko dla Kandydatów z j. niemieckim Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku