Monter fotowoltaiki instalacji fotowoltaicznych, dekarz OZE
Ekodel sp. z o.o.
Kościerzyna, Pomorskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Firma Ekodel sp. z o.o. poszukuje pracowników do pracy jako monter instalacji fotowoltaicznych. Ekodel to firma rodzinna, co przekłada się na pozytywne relacji i miła atmosferę w pracy.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy monterów fotowoltaiki, dekarzy lub po prostu osób, które mają doświadczenie w pracach na dachu.

A ostatecznie jeśli tego nie spełniasz to wystarczy, że nie boisz się wysokości. Praca odbywa się w zespole 3 osobowym. Realizacje inwestycji są na terenie województwa pomorskiego.

Fotowoltaika to nie tylko dachy. To też instalacje na tzw. gruncie. Wymagania - Doświadczenie w pracy na wysokościach - Dobry stan zdrowia i zdolność do pracy na wysokości - Dyspozycyjność do pracy na terenie Polski - Umiejętność pracy w grupie - Samodzielność - Doskonała organizacja czasu pracy i nastawienie na realizację wyznaczonych zadań - Dokładność, rzetelność, schludność - Wysoki poziom motywacji do pracy i zaangażowania w pełnione obowiązki Oferujemy : - Oferujemy wyjątkową pracę, - Szkolenia, - Wdrożenie - Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (możliwość współpracy na własnej działalności gospodarczej) - Udział w różnorodnych projektach związanych z odnawialnymi źródłami energii, - Możliwość ciągłego rozwoju, - niezbędne szkolenia, - Zapewniamy samochód służbowy oraz niezbędne narzędzia - Ewentualne zakwaterowanie w miejscu instalacji - Praca przez cały rok Mile widziane : - Prawo jazdy kat.

B - Certyfikat UDT lub uprawnienia elektryczne SEP - Doświadczenie w pracy na dachach Wynagrodzenie : - 3500 brutto + premia za zainstalowany kWp - adekwatne do posiadanych umiejętności Osoby zainteresowane proszę o wysyłanie CV

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku