Praca przy pakowaniu-15,55 brutto+ Premia
Adecco Poland Sp. z o.o.
Przasnysz, PL
5 d. temu
source : FACHPRACA

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w 60 krajach.

W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364).

Oferta dotyczy pracy w Nowym Dworze Mazowieckim

Obowiązki :

  • prace pomocnicze przy linii produkcyjnej,
  • pakowanie, sortowanie produktów
  • Wymagania :

  • zdolności manualne,
  • sprawność fizyczna,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Oferujemy :

  • premię 10 % brutto wynagrodzenia!
  • możliwość korzystania z współfinansowanego transportu pracowniczego z Twoich okolic
  • dofinansowanie do posiłków, benefity Sodexo
  • zniżki na zakupy w sklepie przyzakładowym
  • możliwość przejęcia pod firmę Klienta już po 3 miesiącach!
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • Premię 1000 zł. za polecenie pracownika

    Zadzwoń lub wyślij sms o treści PRACA - 695 060 665

    Oddzwonimy !!!