Pracownik produkcji
PMI Outsourcing Sp. z o.o.
Oleśnica, Dolnośląskie
‎1 godz. temu
source : Lento.pl

Pmi Outsourcing Sp. z o.o. dla swojego klienta międzynarodowego koncernu zajmującego się produkcją dodatków funkcjonalnych do żywności poszukujemy kandydatów / tek na stanowisko : PRACOWNIK PRODUKCJI Lokalizacja : Oleśnica Wymagania :

 • Wykształcenie minimum zawodowe
 • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
 • Mile widziana książeczka badań sanepidu Oferujemy :
 • Satysfakcjonujące wynagrodzenie
 • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
 • Umowę o pracę tymczasową Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV na podany w ogłoszeniu adres e-mail lub przez portal.
 • Prosimy o zawarcie w CV klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez PMI Outsourcing Sp.

  z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Kiełbaśniczej 24 w celu realizacji procesu rekrutacji. Wyrażona przeze mnie zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie.

  Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Zapoznałem (-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących mi prawach w związku z udostępnieniem przeze mnie mich danych osobowych.

  Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas przyszłych rekrutacji prosimy o zawarcie w CV klauzuli : Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez PMI Outsourcing Sp.

  z o.o. z siedziba we Wrocławiu przy ul. Kiełbaśniczej 24 w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku