Programista operator maszyn CNC - tokarz
Baltix.se Sp. z o.o.
Lublin, PL
4 d. temu
source : Europa.jobs

Baltix.se Agencja Zatrudnienia nr 22373 - specjalizuje się w obsłudze firm skandynawskich ceniących wykwalifikowanych pracowników z Polski.

Obecnie do pracy na terenie Szwecji poszukujemy kandydatów na stanowisko : Programista operator maszyn CNC - tokarz (Sinumerik)Obowiązki : - w pełni samodzielna praca na tokarce DMG MORI- programowanie z poziomu maszyny- obróbka jednostkowa- kontrola jakości wykonanych pracWymagania : - min.

3 lata doświadczenia na stanowisku programisty maszyn CNC- dobra znajomość sterownika Sinumerik- bardzo dobra znajomość rysunku technicznego- doświadczenie w produkcji jednostkowej- umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi- komunikatywna znajomość języka angielskiego- bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i dokładność- prawo jazdy kat.

B Oferujemy : - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę- zakwaterowanie i przejazdy (plus kilometrówka dla osób jadących własnym autem)- dodatkową prywatną opiekę medyczną (po okresie próbnym)- odzież roboczą- długofalową współpracę w systemie rotacyjnym 6 / 2 tygodnie- program "Premia za polecenie"- możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życieJeśli masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku i chcesz do nas dołączyć aplikuj już teraz! Więcej ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Informujemy, że na stanowiska : spawacz, programista i operator maszyn CNC, prowadzimy rekrutację ciągłą. Administratorem dobrowolnie podanych danych osobowych jest Baltix.

se Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Podolskiej 12 / 1, 81-321 Gdynia. Dane osobowe zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji, w oparciu o przesłankę dobrowolnie wyrażonej zgody na przetwarzanie danych osobowych, przez osobę, której dane dotyczą wyrażoną w art.

6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Pozostałe informacje odnośnie ochrony Pani / Pana danych osobowych znajdują się na naszej stronie http : / / www.

baltix.se / 38 / aktualne-oferty-pracy / .

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku