Recepcjonista/tka 3/4 etatu
Hays Response
Warszawa, PL
6 d. temu
source : FACHPRACA

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, poszukujemy osoby na stanowisko :

Recepcjonista / Recepcjonistka 3 / 4 etatu (ok. 30 h tygodniowo)

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiadała za prowadzenie recepcji, a w tym przede wszystkim za obsługę korespondencji oraz centrali telefonicznej, umawianie spotkań, prowadzenie rejestru faktur przychodzących, zamawianie artykułów zaopatrzeniowych oraz wsparcie administracyjne personelu.

Ponadto do obowiązków Recepcjonisty / Recepcjonistki będzie dbanie o pozytywny wizerunek firmy oraz przyjmowanie i obsługa gości firmy.

Od kandydatów oczekujemy pierwszych doświadczeń na podobnym stanowisku oraz znajomości języka angielskiego na poziomie B2 / C1.

Ponadto odpowiedni kandydat powinien być osobą komunikatywną, zaangażowaną, bardzo dobrze zorganizowaną, o wysokiej kulturze osobistej oraz dyspozycyjną w wymiarze 30 godzin w tygodniu.

Firma oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz możliwość stałej współpracy od drugiej połowy Października 2019 r.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku