Oferta pracy
Ena Ltd Sp. z o.o.
Cieszyn, Śląskie
8 min. temu
source : Lento.pl

Ena Ltd Sp. z o.o. Lider sprzedaży akcesoriów do pojazdów ciężarowych w związku z rozwojem w sektorze dystrybucji części i akcesoriów do pojazdów ciężarowych poszukuje osoby na stanowisko : Przedstawiciel Handlowy do Biura w Cieszynie Rejon Polska Południowa Od idealego kandydata oczekujemy : -wykształcenia średniego , najlepiej o profilu technicznym lub handlowym -dobrej znajomości obsługi komputera i programów biurowych (programy Office oraz programu księgowo - magazynowego) -komunikatywnej znajomości języka angielskiego -prawa jazdy kat.

B -dyspozycyjności i zaangażowania w pracy Mile widziane : -doświadczenie w sprzedaży w branży motoryzacyjnej -zainteresowanie lub doświadczenie w branży samochodowej / ciężarowej Oferujemy : atrakcyjne warunki finansowe , przyjazną atmosferę w pracy w młodym, dynamicznym zespole

 • możliwości rozwoju
 • narzędzia pracy
 • wynagrodzenie dostosowane do indywidualnych wyników , pełne szkolenie w okresie próbnym Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie w ciągu 2 tygodni aktualnego CV ze zdjęciem i listem motywacyjnym na adres e-mail : lub pocztą na adres : ENA Ltd Sp.
 • z o.o., ul. Dworcowa 32, 83-000 Pruszcz Gdański z dopiskiem ENATRUCK - praca

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku