Tokarz/Frezer (maszyny konwencjonalne)
PowerJobs
Dąbrowa Górnicza, Śląskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Agencja pracy tymczasowej PowerJobs Sp. z o.o. wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11749, mieszcząca się w Katowicach przy ul.

Ks. P. Ściegiennego 3, działa na rynku polskim i zagranicznym od 2006 roku. Z powodzeniem realizujemy projekty rekrutacyjne w branżach produkcyjnej, budowlanej i logistycznej.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko : Tokarz / Frezer System czasu pracy : 2 zmiany Oferujemy :

  • pracę od zaraz;
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat;
  • początkowe wynagrodzenie 4000 PLN brutto / mies. + dodatki;
  • nadgodziny płatne 100% dla chętnych;
  • możliwość szybkiego przejścia pod firmę. Zadania :
  • praca w dziale obróbki mechanicznej;
  • obsługa maszyn konwencjonalnych;
  • dbałość o wysoką jakość wytwarzanych produktów. Wymagania :
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy w systemie 2-zmianowym;
  • wykształcenie minimum zawodowe (preferowane średnie techniczne);
  • doświadczenie w obszarze obróbki;
  • znajomość rysunku technicznego.
  • Zgłoś tę pracę