*** OPERATOR CNC- ELEKTRODRĄŻARKA ***
Technic Workers Sp z o. o.
Lublin, PL
‎7 godz. temu
source : Europa.jobs

TW Technic Workers Aktualnie poszukujemy osób do pracy na stanowisko OPERATOR CNC- ELEKTRODRĄŻARKA. Nasz klient rozpoczął swoją działalność w 1998 roku.

Od tego czasu firma się rozrasta i ulepsza. Obrabiane elementy mają wielkość od kilku milimetrów i gramów aż do dużych wymiarów ważących kilka ton.

Poszukujemy osób z całej Polski jak i Holandii.MIEJSCE PRACY : HOLANDIA, okolice Eindhoven.OFERUJEMY : - praca w pełnym wymiarze godzin / jedna zmiana (40h),- dobre warunki mieszkaniowe,- gwarantujemy ubezpieczenie,- zwrot kosztów dojazdu do pracy,- możliwość rozwoju (firma poszukuję kandydatów na długi okres czasu chcących się rozwijać),DO TWOICH OBOWIĄZKÓW BĘDZIE NALEŻAŁO : - obsługa maszyny (Sodic, Fanuc Robocut),- kontrola produktów, WYMAGANIA : - doświadczenie na ww.

stanowisku,- znajomość języka angielskiego lub holenderskiego,- znajomość rysunku technicznego, - motywacja do pracy,

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku