Logistyk Wewnętrzny
Capricorn S.A.
Świebodzice, dolnośląskie, Polska
4 d. temu
source : Praca

Capricorn S.A. specjalizuje się w produkcji komponentów instalacji wodnych oraz grzewczych. Z roku na rok zdobywamy nowe rynki i stale rozwijajmy nasz park technologiczny.

Aktualnie zatrudniamy ponad 400 osób oraz posiadamy 4 zakłady produkcyjne, zlokalizowane na terenie Świebodzic. Od października 2021 roku Capricorn SA jest częścią Grupy Uponor.

Obecnie, do naszego zespołu poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku :

Obowiązki :

  • transport detali między operacjami na różnych halach produkcyjnych oraz magazynem
  • dostarczanie i rozmieszczanie surowców i komponentów do wyznaczonych miejsc na wydziale produkcyjnym
  • wspomaganie operatorów w załadunku materiałów na maszyny oraz z regałów oraz przygotowywanie do realizacji zleceń produkcyjnych
  • wspomaganie ustawiaczy maszyn w ściąganiu przyrządów do maszyn z regałów oraz przygotowanie do kolejnych zleceń produkcyjnych
  • przestrzeganie zasad BHP, 5S oraz przyjętej organizacji pracy
  • Wymagania :

  • wykształcenie min. średnie techniczne
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność dobrej organizacji pracy własnej
  • posiadanie aktualnych uprawnień do obsługi wózków widłowych i min. 2 lata praktyki jaki operator wózka widłowego
  • posiadanie uprawnień na zwyżkę
  • Oferujemy :

  • stałą pracę w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • szkolenia i rozwój zawodowy oraz możliwość uzyskania dodatkowych uprawnień
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • przyjazne środowisko pracy i owocowe wtorki
  • dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne i świadczenia z ZFŚS (m.in. świadczenia świąteczne, Dzień dziecka, Mikołajki)
  • Zgłoś tę pracę