Operator maszyn i urządzeń
SGP Group
Grójec, Mazowieckie
5 d. temu
source : Lento.pl

Jeśli chcesz zmienić pracę, szukasz pracy o konkurencyjnym wynagrodzeniu a jednocześnie zapewniającej Ci stabilne zatrudnienie i interesuje Cię rozwój w branży motoryzacyjnej mamy dla Ciebie propozycję pracy na stanowisku : OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ miejsce pracy : Grójec, woj.

mazowieckie Twoja praca będzie polegała na : -obsłudze zgrzewarek, robotów spawalniczych, pras -innych zleconych pracach pomocniczych DOŚWIADCZENIE BĘDZIE DODATKOWYM ATUTEM ALE NIE JEST KONIECZNE !! Nasze oczekiwania : - dobry wzrok i spostrzegawczość - dyspozycyjność do pracy w systemie 2 zmianowym, - zaangażowanie w realizację powierzonych obowiązków Oferujemy : - pracę w systemie 2- zmianowym (6-14 / 14-22) od poniedziałku do piątku - system szkoleń - opiekę koordynatora i lidera na każdej zmianie - premie za wyniki w pracy -umowę zlecenia z możliwością zatrudnienia na UOP po okresie próbnym Firma SGP Sorting Group Poland Firma specjalizująca się w selekcjonowaniu części oddzielając i zabezpieczając defekt, aby nie trafiły na linię produkcyjną.

Jesteśmy firmą outsourcingową, nie jesteśmy agencją pracy! Czekam na kontakt od Ciebie! Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez SGP Sorting Group Poland Sp.

z o.o. z siedzibą w Częstochowie, ul. Legionów 92, 42-202 Częstochowa, zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r.

o ochronie danych osobowych. Prosimy o przesyłanie aplikacji przez portal

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku