Pracownik Magazynowy/Sortowacz - Głuchowo
OTTO Polska Sp. z o.o.
Komorniki, Wielkopolskie
3 d. temu
source : Lento.pl

OTTO Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób do pracy na stanowisko : Pracownik Magazynowy / Sortowacz Nr. Ref. MK / Głuchowo / 03 / 2016 Miejsce wykonywania pracy : Głuchowo Zakres obowiązków : - rozładunek i załadunek paczek, - pomiar i skanowanie przesyłek, - układanie i porządkowanie paczek na magazynie, - przekazywanie przesyłek w kierunku dalszej wysyłki.

Wymagania : - umiejętność organizacji czasu pracy, - umiejętność pracy w zespole, - dobra kondycja fizyczna. Oferujemy : - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową, dla osób uczących się możliwość pracy na umowę zlecenie, - pewne wynagrodzenie, - premię regulaminową i uznaniową (20%) - pracę w systemie 3-zmianowym, - dodatek w wysokości 30% za pracę nocą, - możliwość zatrudnienia na stałe przez klienta, - bezpłatny transport z Kościana (przez Stęszew).

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania aplikacji lub kontakt bezpośredni z biurem OTTO Polska Sp. z o.o., ul. Głogowska 51 / 3, 60-737 Poznań.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli : Wyrażam zgodę OTTO Polska Sp.

 • z o.o. na : - Przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV i innych przesłanych przeze mnie dokumentach w celu prowadzenia i administrowania procesami rekrutacji do pracy z moim udziałem;
 • oraz - Udostępnienie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom, a także spółkom powiązanym z administratorem danych osobowych na potrzeby rekrutacji;
 • oraz - Ewentualną weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i zawartych w nich informacji. Administratorem danych osobowych jest OTTO Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul.

  Szwedzka 5, 55-040 Kobierzyce, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 2590.Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

  Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem ofert pracy, ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

  Dane mogą być udostępniane potencjalnym pracodawcom, a także spółkom powiązanym z administratorem danych osobowych. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania oraz kontrolowania ich przetwarzania zgodnie z art.

  32 ustawy z 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (ze zm.).

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku