PRACOWNIK PUNKTU KURIERSKIEGO
MG Finanse
Żołynia, Podkarpackie
15 d. temu
source : Lento.pl

Nr ref. PPK 03 / 2019 Miejsce pracy : Żołynia (pow. łańcucki) Do Twoich obowiązków należeć będzie : · prowadzenie punktu kurierskiego zgodnie z obowiązującymi procedurami, · bezpośrednia obsługa Klientów i dbanie o profesjonalny wizerunek punktu, · dotrzymywanie standardów obsługi przesyłek kurierskich w punkcie (przyjmowanie, wydawanie paczek itp.

zarządzanie stanem magazynowym - kontrola i raportowanie przepływu paczek, · rozliczanie gotówki i prowadzenie kasy punktu, · obsługa sprzętu biurowego, · obsługa i wsparcie innych / pozapaczkowych usług świadczonych przez punkt Jeśli : · posiadasz minimum średnie wykształcenie, · umiesz i lubisz pracować z ludźmi, · dobrze obsługujesz komputer, a także znasz pakiet MS Office, · możesz pochwalić się doświadczeniem zawodowym na podobnym stanowisku lub w obsłudze Klienta (dodatkowy atut), .

 • a ponadto : świetnie organizujesz własną pracę, cechuje Cię otwartość i komunikatywność, jesteś osobą elastyczną i otwartą na zmiany, wyróżnia Cię duża samodzielność.
 • Mile widziane osoby bezrobotne zarejestrowane w PUP Z naszej strony oferujemy : · pracę w oparciu o umowę o pracę, od poniedziałku do piątku + co druga pracująca Sobota, · przygotowanie do wykonywania powierzonych zadań, · dobre warunki pracy oraz przyjazną atmosferę.

  Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem i listu motywacyjnego wraz z numerem referencyjnym na adres załączając klauzulę : Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnych i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.

  08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U. z 2002r., Nr 101, poz. 926 j.t z późn. zm.). Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  Step 2
  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku