Serwisant Klimatyzatorów i :Układów Wentylacyjnych
SMART-HR
Tychy
‎18 godz. temu
source : recrute

Opis stanowiska

SMART-HR jesteśmy firmą doradztwa personalnego, realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego Klienta firmy działającej na rynku klimatyzacji i wentylacji , w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko :

Serwisant Klimatyzatorów i układów Wentylacyjnych

Miejsce pracy : Tychy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonywanie prac serwisowych realizowanych na terenie zakładu produkcyjnego zlokalizowanego w Tychach.

Wymagania

  • 2-letnie doświadczenie na stanowisku Serwisanta Instalacji Klimatyzacyjnych i Wentylacyjnych,
  • Posiadanie zmysłu technicznego łatwości w wykonywaniu prac technicznych,
  • Zdolności manualne,
  • Umiejętność obsługi narzędzi technicznych,
  • Czynne prawo jazdy kat B,
  • Posiadanie umiejętności elektrycznych będzie dodatkowym atutem,
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania i mienie,
  • Gotowość do odbywania sporadycznych podróży służbowych na terenie aglomeracji śląskiej.
  • Oferujemy

  • Zatrudnienie w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • Pracę na jedną zmianę w godzinach 6 : 00-14 : 00 od poniedziałku do piątku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pozytywną atmosferę pracy oraz pracę stałą, dająca możliwości rozwoju zawodowego.
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych